Text

Ansatte




Image
Text

Stein Starum

Daglig leder
Tlf. 611 66 900 / 950 51 911

stein@leproas.no


Image
Text

Idun Kløvrud Schjøll

Faglig leder
Tlf. 611 66 906 / 468 44 881

idun@leproas.no


Image
Text

Ann-Kristin Gaarder Rebne

Produksjonsleder
Tlf. 611 66 903 / 918 84 155

ann.kristin@leproas.no


Image
Text

Roger Andresen

Arbeidsleder Servicegruppe og ved

Tlf. 611 66 904 / 948 89 006

servicegruppe@leproas.no

Image
Text

Hilde Flenes Ulven
Arbeidsleder Kantine

Tlf. 611 66 908 / 957 27 741

hilde@leproas.no

kantine@leproas.no


Image
Text

Torfinn Sørum

Arbeidsleder Pakking og montering
Tlf. 611 66 910 / 414 24 422

torfinn@leproas.no


Image
Text

Kristin Degvold Berg
Arbeidsleder Pakking og montering

Tlf. 611 66 909 / 909 57 101

kristin@leproas.no

produksjon@leproas.no


Image
Text

Tom Hansen

Arbeidsleder Snekkerverksted
Tlf. 611 66 905 / 468 41 530

tom@leproas.no

snekkerverksted@leproas.no


Image
Text

Magnus Wendelbo Hensvold

Arbeidsleder Pakking og montering
Tlf. 611 66 901

magnus@leproas.no


Image
Text

Marit Aarsby

Arbeidsleder Tekstil
Tlf. 611 66 907 / 415 06 558

marit@leproas.no

tekstil@leproas.no


Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon